MUĞLA > DALAMAN >>Atatürk Ortaokulu

MUĞLA - DALAMAN
Atatürk Ortaokulu

OKUL BİLGİLERİ
Okul Türü :Ortaokul
Kurum Kodu :712043
Hizmet Bölgesi :1
Hizmet Alanı :1
Yerleşim Yeri :ŞEHİR
Zorunlu Çalışma Süresi :0
Hizmet Puanı :10
Web Site :http://dalamanataturk.meb.k12.tr

Uyarı:Bu sayfadaki bilgiler Milli Eğitim Bakanlığının sitesinde yayınlanan listelerden, okulların resmi sitelerinden ve kullanıcı yorumlarından derlenmiştir. Bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu birincil ya da başka kaynaklardan kaynaklardan doğrulamanızı öneririz.
Burada yer alan hiç bir bilgiden sitemiz sorumlu değildir.
Bu sayfadaki bilgiler konusunda şikayetlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

 
MEB
Okul Kodu : 712043
Okul Adı : Atatürk Ortaokulu
Telefon : 252 697 55 43 Faks252 697 53 30
WEB Adresi : http://dalamanataturk.meb.k12.tr
Adres : Bezkese Mah. Gazi Bulvarı Mopak Yanı Dalaman/Muğla

VİZYON
Atatürk İlköğretim Okulu olarak vizyonumuz, Atatürk ilkelerine insan hakları ve laik demokrat Cumhuriyetin milli, kültürel, sosyal, ahlaki değerlerine bağlı, anayasal düzene inanan, bilimsel düşünceyi kendi ve toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsuru olarak algılayan; çağdaş eğitimin gereği olan akılcı, milli, ekonomik, kültürel bilince sahip, sorgulayan, eleştiren, yapıcı, sorumluluk alan, ülkesinin eğitim ilke ve hedeflerini bilen ve bu hedeflere yönelirken değişen ve yenileşen, her türlü ilişkiye kolay uyum sağlayan Türkçeyi doğru kullanabilen, çağdaş eğitimin gereği olan eğitim teknolojilerini kullanabilen, sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerle çevreye örnek olan, ruhen ve bedenen gelişmiş, doğa bilinci oluşmuş, ilk öğretimde yüksek verimle başarılı olmuş, öğrenciler yetiştirmektir.

MİSYON
Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, vatansever ve milliyetçi, insan haklarına saygılı, hoş görülü, gelişim ve değişime açık, üretken, akılcı, bilgiye ulaşabilen öğrenciler yetiştiren, yeni öğrenme biçimlerine kolay adapte olabilen, ortaöğretim kurumlarına öğrenciler hazırlayan, saygın, değişime açık, demokrat, güven duyulan, hoşgörülü ve başarılı bir eğitim-öğretim ortamı olan sportif ve kültürel faaliyetleri sürdüren, yetenekli, enerjik ve üretken bir kurum olmak.

BAŞARILAR
2010-2011 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 8. Sınıflar SBS İlçe Birinciliği 2009 2. DÖNEM Fotoğraf Yarışmasında İl Birincisi 2009 2. DÖNEM Septo Yarışması Finalisti (Oyuncak Tasarımı) 2009 2. DÖNEM Tenis Turnuvasında İl Birinciliği

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

OKUL BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli :
Öğretim Şekli :
Ders Başlama ve Bitiş Saati :
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık :
Ulaşım :
Yerleşim Yeri Bilgisi :Harita (Yeni Pencerede Aç)

Paylaşılan Bilgiler

Atatürk Ortaokulu, MUĞLA ili DALAMAN ilçesinde bulunan, Meb'e bağlı eğitim kurumudur. Atatürk Ortaokulu, 1.hizmet bölgesinde 1.hizmet alanındadır. Hizmet süresi 0 yıldır. Hizmet puanı ise 10 puandır. Atatürk Ortaokulu yerleşim yeri ŞEHİR olarak geçmektedir.

Siz de bu okul hakkında bildiklerinizi paylaşarak, tayin ve ilk atama döneminde okul araştıran öğretmenlere yardımcı olabilirsiniz.

Aşağıda yazılan yorumlar ziyaretçiler tarafından eklenmiştir. Hatalı bilgi bildirimi için tıklayınız.
Bu okulla ilgili bilgi paylaşılmamış. İlk paylaşan siz olabilirsiniz.
Bu Okulla İlgili Bilgi Paylaş

MUĞLA / DALAMAN İlçesindeki Diğer Okullar